IDEA SERWISU

Dlaczego warto śledzić stronę www.biznes.stargard.pl?


Gdybyśmy mieli porównać ten serwis do już istniejących na polskim rynku, to nasz wybór padłby na Puls Biznesu. Naszą ambicją jest stworzenie serwisu o podobnej tematyce tyle, że w skali mikro.
Chcemy przybliżać mieszkańcom Stargardu i jego okolic sprawy, które mają bezpośredni wpływ na ich życie. Będziemy na bieżąco informować co dzieje się na lokalnym rynku pracy, inwestycji i nieruchomości. Pragniemy wpływać na podejmowanie decyzji stargardzian, w zakresie własnego biznesu. Po to, aby te decyzje były podejmowane świadomie, w znanych warunkach i otoczeniu.
Będziemy informować o powstaniu nowych firm i prezentować ich ofertę. Nie pominiemy żadnej, która się do nas zgłosi. Doceniamy jednoosobowe działalności, jak również te zatrudniające setki osób.
Mamy wiele pomysłów na serie i cykle artykułów, które z czasem będziemy chcieli wprowadzać na łamy portalu. Potrzebujemy trochę czasu, aby zagościć w Waszym życiu na co dzień. Przed nami dużo ciężkiej pracy – a wszystko z myślą o Was. Świadomie podejmowane wybory biznesowe w znanych warunkach mają większą szansę na sukces.
Nasz serwis – bizes.stargard.pl – będziemy rozwijać małymi krokami. Minie trochę czasu, zanim dojdziemy do momentu utrzymywania częstych i systematycznych publikacji. Wierzymy jednak, że uda nam się, a treści, które będziemy dostarczać, wzbudzą spore zainteresowanie. Stawiamy na artykuły merytoryczne, wartościowe, inne od wszystkich. Stawiamy na jakość – a nie ilość.
Zapraszamy wszystkich Państwa do współpracy. Jeśli otwieracie nowy biznes, rozszerzacie swoją działalność, przenosicie siedzibę albo Wasza firma zajmuje się czymś zupełnie nietypowym i chcecie o tym napisać – dajcie znać na info@biznes.stargard.pl.
Po zapoznaniu się, chętnie opublikujemy informacje na łamach naszego portalu.